מועדון SUMMIT הוקם מתוך אהבת הבריאות, הספורט והריצה בפרט. ההבנה של ענף ריצות השטח המגוונות הובילה אותנו לייסד מרכז אימונים ייחודי ומקצועי המהווה בסיס לקהילת רצים ושוחרי שטח. הבסיס הערכי של הקהילה שלנו נשען על שלושה ייסודות:

חיבור לטבע

חיבור האדם עם הטבע

כשם שההרים והמדבריות מקבלים אותנו כמו שאנחנו, כך אנו דואגים לעולם שבמרחביו אנו מתאמנים, רצים ומתחרים. כחלוצי ענף ריצות השטח בארץ, מוטלת עלינו האחריות לשמור על הסביבה שלנו ולסייע ככל שנוכל בחינוך למודעות סביבתית ושמירה על הטבע. אנחנו חלק מהמארג החי, הצומח והדומם שסביבנו. לעולם נתנהג כאורחים מסבירי פנים בכל סיבה אליה ייקחו אותנו ליבנו ורגלינו. תמיד נעזוב כלעומת שבנו ולא ניקח איתנו דבר מלבד החוויות.

פיתוח יכולות פיזיות

פיתוח היכולות הפיזיות והנפשיות של המתאמן

כל המתאמנים שלנו, החל מהרצים ההישגיים ועד לאלה שבאים רק לטעום ולגוון, עוברים תהליך של גדילה ולמידה במועדון המספק מעטפת מקצועית וחברתית. השמיים הם (לא!) הגבול.

 

 

קהילתיות

חיבור קהילות 

שפת הריצה מיישרת קו עם כולם. אנו מקדמים את פני כל רצי השטח באשר הם. כשם שההרים לא מבדילים בין דת, גזע, מין, מעמד סוציו-אקונומי ושפות שונות, כך גם אנחנו. על בסיס שפת הריצה אנו שואפים ליצור בקהילתנו דו-שיח תומך ומכבד ובונים קשרים בין אישיים חזקים וארוכי טווח. עולם ריצות השטח מטפח יוזמה ומנהיגות ומביא לביטוי את מיטב התכונות שבנו.